TORK ANAHTARLARI KÜTAHYA

Tork anahtarı pek çok sektörde bilinen ve kullanılan bir ekipman olması ile ön plana çıkıyor. Bu ekipmanların temel kullanım amacı olarak bağlantı elemanlarının sıkılması gösterilebilir. Cıvata ve benzeri elemanların doğru tork düzeyinde sıkılması gereklidir. Aksi takdirde kırılma başta olmak üzere çeşitli sorunlar meydana gelmesi olasıdır. Öncesinde tork düzeyi ayarlanarak kullanılan anahtarlar ile en doğru şekilde sorunsuz sıkma işlemi gerçekleştirilebilir. Kullanımı teknik bilgisi olan kişiler tarafından yapıldığı takdirde daha iyi olacaktır. TORK ANAHTARLARI KÜTAHYA firmamız bu alanda sunduğu hizmetler ile sizlere en iyi ekipmanları kullanma fırsatı tanıyor. Birbirinden farklı olan çok sayıda modeli kullanarak bağlantı elemanlarının sıkılmasını sağlayabilirsiniz. Anahtarlar, sıkma işleminde meydana gelebilecek gereksiz yüksek basınçların önüne geçme konusunda oldukça faydalıdır.

Farklı Tork Anahtarı Modelleri

Tork anahtarı olarak adlandırılan ekipmanlar her ne kadar bağlantı elemanlarını sıkmak amacı ile de kullanılsa bu işlevi yerine getiren farklı modelleri mevcuttur. Bu modeller ise kullanım alanına bağlı olarak kişi ve firmalar tarafından tercih edilir. Belirtmek gerekir ki en sık kullanılan modellerin başında hidrolik ve elektronik olan tork anahtarları gelir. Hidrolik modeller endüstri alanında sık kullanılırken elektronik modeller pek çok alanda kullanıma uygundur. Klik sesli olan modeller ise basınç düzeyi uygun olduğunda bir ses çıkarır. Kargo, nakliye gibi sektörlerde ise mikrometre modelleri daha yaygın olarak kullanılır. Bağlantı elemanlarının çok fazla olduğu otomotiv sektöründe ise özellikle kadar tork anahtarı başta olmak üzere çok sayıda ekipman kullanılabilir. TORK ANAHTARLARI KÜTAHYA firmamız tarafından sunulan hizmetler doğrultusunda bütün bu ürünlere kolay bir şekilde sahip olmanız mümkündür.

Kaliteli Tork Anahtarı

Tork anahtarının istenen işlevi sorunsuz bir şekilde yerine getirmesi için kaliteli olması önemlidir. Bunu sağlamak adına firmamız tarafından her zaman kalite standardı açısından yüksek düzeyde ürünler kullanıma sunulur. Aynı zamanda dayanıklı yapısı ile uzun kullanım ömrüne sahip olan tork metreler sunarız. Ekonomik fiyat politikası çerçevesinde hizmet veren TORK ANAHTARLARI KÜTAHYA firmamız uygun ücretler ile tork anahtarı kiralamanızı ve almanızı sağlar.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir