TORKMETRE İZMİR

Torkmetre adı verilen ürünler birçok alanda kullanılıyor. Özellikle imalat sanayisinde üretimde ve makinelerin çalışmasında gerekli olan bağlantı elemanlarını, cıvataları sıkmayı sağlar. Bu işlemi yapmak için tasarlanmış olan ekipmanlara torkmetre adı veriliyor. Firmamız tarafından bu ürünlerin hem satışı hem de tork ekipmanlarının satışı yapılıyor. Aynı zamanda kiralama konusunda da hizmetlerimiz vardır. TORKMETRE İZMİR firmamız sektörde oldukça fazla tercih ediliyor. Aynı zamanda belirtmek gerekir ki bu ürünleri kullanmak için teknik bilgi gerekir. Çünkü ekipmanın kullanım öncesinde ayarlanması gerekiyor. Önceden belirlenen tork değerine kadar cıvataları ve diğer bağlantı elemanları sıkma konusunda işe yarar. Firmamız tarafından hem kaliteli hem de kullanışlı ekipman modelleri sunuluyor.

TORKMETRE Ne İçin Kullanılır?

Torkmetre birçok farklı alanda kullanılan ekipmanlardır. Özellikle endüstri alanında oldukça fazla tercih ediliyor. Aynı zamanda evde yapılan onarım ve bakımlar için de gerekebilir. Özellikle otomotiv sektöründe kullanımının yaygın olduğunu söylemek de mümkündür. İnşaat sektörü de diğer bir kullanım alanıdır. TORKMETRE İZMİR firmamız tarafından sunulan hizmetler kapsamında aklınıza gelebilecek her alanda kullanılabilen bu ekipmanları satın alabilirsiniz. Aynı zamanda ekipmanlar için kiralama yapmak da mümkündür. Bağlantı elemanlarına ne kadar basınç uygulandığını ölçmek ve bir bağlantı elemanını istenen tork düzeyinde sıkmak için kullanılır. Kaliteli ve işlevsel ekipmanları satın almak ya da kiralamak için firmamızdan dilediğiniz zaman hizmet alabilirsiniz.

TORKMETRE Çeşitleri Nelerdir?

Torkmetrelerin birden fazla modeli vardır. Bu modeller boyut ve şekil bakımından değişkenlik gösterebilir. Aralarında nasıl okuma yaptıkları ve ayarlama yöntemleri bakımından farklılık olabilir. Firmamız tarafından ihtiyacınız olan bütün torkmetre çeşitleri sunulur. Genel olarak kullanılan çeşitleri şunlardır:

  • Elektronik Torkmetre
  • Klik Sesli Torkmetre
  • Kiriş Tipi Torkmetre
  • Mikrometre Torkmetre
  • Kadran Torkmetre
  • Hidrolik Torkmetre

 

Firmamız tarafından verilen hizmetler ile sizlere bunlar ve benzeri ekipmanların satışını gerçekleştiriyoruz. Aynı zamanda ekipmanları belirli süre ile çeşitli sektörler için kiralayabilirsiniz. TORKMETRE İZMİR firmamız tarafından sunulan ekipmanların fiyatı ise değişkenlik gösterir. İhtiyacınız olan modelin ne olduğuna ve özelliklerine göre farklı fiyatlar ile kaliteli ekipmanlar alabilirsiniz.

Etiket Buludu:

TORKMETRE İZMİR, TORKMETRE FİYATLARI İZMİR, ELEKTRİKLİ TORKMETRE İZMİR, İZMİR ELEKTRİKLİ TORKMETRE, İZMİR TORKMETRE, İZMİR TORKMETRE EKİPMANLARI, İZMİR DİJİTAL TORKMETRE, DİJİTAL TORKMETRE İZMİR