TORK ANAHTARLARI MANİSA

Bağlantı elemanları pek çok alanda kullanılan ürünlerdir. Bu elemanları sıkmak amacı ile tasarlanan ekipmanlara ise tork anahtarı denir. Bağlantı elemanları sıkıştırılırken tork değeri önemli bir konudur. Fazla ya da az sıkışmış olan elemanlar nedeni ile çeşitli sorunlar ortaya çıkabiliyor. Tork anahtarı kullanılarak önceden ayarlanmış bir tork değeri doğrultusunda sıkıştırma yapılıyor. Özellikle belirtmek gerekir ki doğru kullanım için bu ürünleri kullanmayı bilen ve yeterli bilgiye sahip olan kişiler tarafından kullanılması gerekir. Basit modelleri ise herkes tarafından öğrenilerek kolay bir şekilde kullanılabiliyor. TORK ANAHTARLARI MANİSA firması olarak bu alanda profesyonel hizmetler sunarız. Sunduğumuz ürünler, bağlantı elemanlarını sıkmak amacı ile oldukça fazla kullanılır.

Tork Anahtarının Kaç Çeşidi Vardır?

Tork anahtarları temelde aynı amaç ile kullanılan ürünlerdir. Ancak farklı modelleri bulunur. Bu modellerin birbirinden ayrılmasını sağlayan çeşitli özellikleri mevcuttur. Öncelikle belirtmek gerekir ki şekilleri birbirinden farklı olabiliyor. Bunun yanı sıra ürünlerin boyutları da farklılık gösterebilir. Bir başka unsur ise ayarlama yöntemleri ve ölçüm yöntemleridir. Firmamız, TORK ANAHTARLARI MANİSA hizmetleri kapsamında oldukça fazla hizmet sunar istediğiniz tork anahtarı modellerine sahip olmanızı sağlar. Elektrik sensörü ile kullanılan dijital modellerdir. Aynı zamanda hidrolik modeller de sık kullanılır. Mikrometre tork anahtarı, klik sesli tork anahtarı, kadran tork anahtarı, kiriş tipi tork anahtarı gibi birçok farklı model seçeneğimiz mevcuttur.

Tork Anahtarı Ücreti

Tork anahtarları için farklı fiyat seçenekleri olması son derece normal bir durumdur. Bunun nedeni ise birden fazla model seçeneğinin mevcut olmasıdır. Kişilerin ya da firmaların ihtiyaç duydukları ürün modellerine bağlı olarak farklı ücretler ödemesi söz konusudur. Aynı zamanda belirtmek gerekir ki TORK ANAHTARLARI MANİSA firmamız tarafından sunulan hizmetler kapsamında hem kiralama hem de satın alım yapabilirsiniz. Bunun için sizlere en iyi şekilde hizmet veriyoruz ve dilediğiniz zaman kaliteli tork anahtarlarını kullanmanızı sağlıyoruz. İmalat sanayide, otomotiv sektöründe, inşaat sektöründe ve benzeri alanlarda kullanabileceğiniz çok sayıda model seçeneği ile ön plana çıkarız. Hizmetlerimizden yararlanmak için bize dilediğiniz zaman kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir