TORK ANAHTARLARI İZMİR

Bağlantı elemanlarını sıkmak amacıyla kullanılan ekipmanlara tork anahtarı adı veriliyor. Cıvata ya da bağlantı elemanlarını ayarlanan bir tork değerinde sıkıştırma amacıyla kullanılır. Genel olarak kullanım öncesinde ayarlama yapılması ve kullanımının ise teknik bilgisi olan kişiler tarafından yapılması gerekir. Firmamız tarafından sizlere bu anahtarlar sunuluyor. Cıvataların, bağlantı elemanlarının önceden ayarlanan tork değerine kadar sıkılmasını sağlayan bu ekipmanlar için TORK ANAHTARLARI İZMİR firmamızdan her zaman hizmet alabilirsiniz. Anahtarların kullanımı sayesinde sıkıştırmalarda gereksiz basınç ortaya çıkmaz. Bu sayede de sıkıştırmadan dolayı bağlantı elemanlarında ya da genel olarak üründe bir sorun çıkmasının önüne geçilir. Belirtilen ekipmanlar oldukça geniş bir kullanım alanına sahiptir.

TORK ANAHTARLARI Çeşitleri

TORK ANAHTARLARI İZMİR firmamız tarafından farklı modellerde ekipmanlar sunuluyor. Tork anahtarları genel olarak birçok farklı çeşidi bulunan ürünlerdir. Örneğin sık kullanılan modellerden bir tanesi elektronik tork anahtarıdır. Dijital olarak bilinen bu ürünler elektrik sensörü ile çalışır. Kiriş tipi tork anahtarları ise uygun maliyetli ve kolay kullanılan çeşitlerdir. Aynı zamanda klik sesli tork anahtarları ise doğru ayar geldiğinde klik sesi çıkaran modeldir. Bunların yanı sıra hidrolik ve mikrometre tork anahtarları da bulunuyor. Firmamız tarafından sunulan hidrolik modeller endüstriyel ortam için çok uygunken mikrometre tork anahtarları ise nakliye ve kargo alanında sık kullanılır. Diğer bir model olan kadran tork anahtarları ise otomotiv sektörü gibi alanlarda kullanılan geniş anahtar çeşididir. Bunlar ve benzeri ürün modellerine firmamızdan sahip olabilir ya da ekipmanlar için kiralama gerçekleştirebilirsiniz.

TORK ANAHTARI Fiyatlarımız

Sektörde uzun bir süredir faaliyet gösteren firmamız tarafından birçok farklı tork anahtarı sunuluyor. Sunduğumuz modellerin her birinin kaliteli olduğundan emin olabilirsiniz. Uzun kullanım ömrüne ve dayanıklı bir yapıya sahip olan ekipmanlarımız pek çok alanda kullanım için uygundur. TORK ANAHTARLARI İZMİR firmamız tarafından sunulan fiyatlar ise ekonomik olması ile dikkat çekiyor. Ekonomik fiyatlar ile kaliteli ekipmanlar almak için bizi tercih edebilirsiniz. İhtiyacınıza uygun olan tork anahtarı çeşitlerini firmamızda bulabilir ve hemen satın alabilirsiniz.

Etiket Buludu:

TORK ANAHTARLARI İZMİR, İZMİR TORK ANAHTARI TAKIMI, 5-50 NM TORK ANAHTARI İZMİR, 10-50 NM TORK ANAHTARI İZMİR, 20-100 NM TORK ANAHTARI İZMİR,İZMİR TORK ANAHTARLARI FİYATLARI, İZMİR TORK ANAHTARI FİYATLARI