TORK ANAHTARLARI AYDIN

 

Cıvata ve benzeri bağlantı elemanları pek çok sektörde mevcuttur. Bu bağlantı elemanları doğru basınç düzeyinde sıkılmadığı takdirde önemli sorunlar ortaya çıkması mümkündür. Belirtmek gerekir ki tork anahtarı olarak adlandırılan kullanışlı ekipman sayesinde istenen tork düzeyi önceden ayarlanır ve bu kapsamda sıkma işlemi gerçekleştirilir. Yani bağlantı elemanlarında basınçtan kaynaklı olarak hiçbir sorun çıkmaması sağlanır. Aynı zamanda tork düzeyi ölçülerek yüksek çıkan cıvata gibi bağlantı elemanlarının daha gevşek olması sağlanır. TORK ANAHTARLARI AYDIN firması olarak sektörde uzun bir süredir tork anahtarı kiralama ve satış hizmetleri ile ön plana çıkarız. Sunduğumuz ekipmanlar, yeterli teknik bilgisi olan bir kişi tarafından kullanılarak sıkma öncesinde basınç düzeyi ayarlanabilir.

Tork Anahtarını Nerede Kullanabilirsiniz?

Tork anahtarları kategorisinde kullanıma sunulan ekipmanlar birçok farklı alanda kullanılabilir. Belirtmek gerekir ki en yaygın kullanım alanı olarak sanayi sektörleri gösterilebilir. İmalat sanayinde bu ürünlere sık ihtiyaç duyulur. Aynı zamanda otomotiv sektörü için de son derece gerekli olan ekipmanlardır. Basit modelleri de olan bu ekipmanlar evlerde de çeşitli işler için kullanılabilir. TORK ANAHTARLARI AYDIN firmamız tarafından sunulan hizmetler ile farklı modellere erişim sağlayabilirsiniz. Kullanım alanı ve amacı doğrultusunda size en uygun tork anahtarı seçenekleri için uzman personellerimizden her zaman yardım alabilirsiniz.

Sitemizde yer alan birçok farklı modelde tork anahtarı mevcuttur. Hidrolik tork anahtarları en fazla tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Aynı zamanda dijital sistemli elektronik modeller de yaygın olarak kullanılır. Kadran tork anahtarı olarak adlandırılan ekipmanlarımız ise otomotiv sektöründe sık kullanılan bir seçenektir. Klik sesli, mikrometre, kiriş tipi gibi daha birçok ekipman çeşidi bulunuyor.

Tork Anahtarı Fiyat Listesi

Tork anahtarı fiyatları genel olarak uygundur. Birden fazla model olması dolayısıyla modele göre de farklı fiyatların söz konusu olması son derece normaldir. Aynı zamanda satın alma yerine kiralama da yapılabilen ürünler olması ile farklı fiyatlar değişkendir. Genel olarak TORK ANAHTARLARI AYDIN firmamız tarafından ekonomik fiyat seçenekleri sunulur. Hizmetlerimizden yararlanarak tork anahtarı alabilir veya kiralayabilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir